Соціальна підтримка мешканців міста Запоріжжя

08.07.2022

Соціальна підтримка мешканців міста Запоріжжя

Під час воєнного стану управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради продовжувалася реалізація «Комплексних заходів по соціальному захисту населення» Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2022-2024 роки, яка фінансується за кошти бюджету Запорізької міської територіальної громади.

Відповідно до комплексних заходів здійснюється підтримка родин з дітьми, осіб з інвалідністю, ветеранів та інших категорій громадян, яким надається адресна цільова допомога, матеріальна допомога за особистими зверненнями та інша соціальна підтримка.

У І півріччі цього року проведено виплати адресної цільової допомоги, які охоплюють категорію громадян в цілому. Це – діти з інвалідністю, хворі на онкологію; з синдромом аутизм; ДЦП; цукровий діабет; прикуті до ліжка; багатодітні родини, які виховують 5 та більш дітей; родини, які виховують 2-х дітей з інвалідністю; особи з інвалідністю з порушенням зору; з пересадженими органами; які проходять програмний гемодіаліз; учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни; ветерани визволителі м.Запоріжжя; особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій на території Республіки Афганістан та на території інших держав; сім’ї військовослужбовців, які загинули, померли, пропали безвісті при проходженні військової служби; сім’ї військовослужбовців, загиблих на території Республіки Афганістан та на території інших держав; неповнолітні діти, які мають статус члена сім’ї загиблого в АТО/ООС, члени сімей загиблих в АТО/ООС; сім’ї, що втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи; та інші. Всього адресну цільову допомогу отримали 3300 запоріжців на загальну суму 6,6 млн. грн.

Також за особистими зверненнями мешканців міста до міського або районних управлінь соціального захисту населення надано матеріальну допомогу 4615 громадянам, на суму 9 млн. грн.

Завдяки реалізації комплексних заходів у цьому році різні види допомоги отримали понад 8 тисяч мешканців міста, на що спрямовано понад 15,7 млн. грн.