Надання адресної цільової допомоги студентам з інвалідністю, які навчаються у закладах вищої освіти міста Запоріжжя

27.10.2022

Інформація щодо надання субсидій станом на 27.10.2022

Управліннями соціального захисту населення проведена робота щодо розрахунку субсидій мешканцям міста Запоріжжя на опалювальний сезон 2022-2023 років.

Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно, незалежно від прийняття рішення місцевою владою про початок опалювального сезону.

 Розрахунок субсидій управліннями проведено автоматично, без звернень громадян, для домогосподарств, які отримували субсидію в неопалювальному сезоні, а також для тих, кому субсидія не була призначена на неопалювальний сезон (дорівнювала 0,00грн).

 Але, якщо у домогосподарства відбулись зміни, що можуть вплинути на право отримання субсидії, її розмір, необхідно повідомити про такі зміни управління соціального захисту.

В жовтні субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг користуються 30324 домогосподарства міста Запоріжжя.

          Середній розмір субсидії за жовтень склав близько 700 грн.

Мешканці міста, які не отримують субсидії, можуть звертатися за її призначенням протягом усього опалювального сезону. Але, якщо таке звернення буде протягом двох місяців з початку сезону, субсидія буде призначена з початку опалювального сезону. Якщо пізніше, то з місяця звернення.

Звернутися можна до управлінь соціального захисту за зареєстрованим місцем проживання, орендарям (за наявності договору оренди) за фактичним місцем проживання, внутрішньо переміщеним особам також за фактичним місцем проживання, але договір оренди не обов’язковий.

Можна коректно заповнені документи надіслати до управління поштою, або надати  в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Для отримання субсидій подається Заява і Декларація, бланки і зразки їх заповнення розміщені на сайті міської влади в електронному сервісі «Соціальні послуги», на сайтах управлінь соціального захисту по районах міста.

Надання адресної цільової допомоги студентам з інвалідністю,

які навчаються у закладах вищої освіти міста Запоріжжя

Міська влада декілька років поспіль надає фінансову підтримку студентам з інвалідністю, які навчаються у закладах вищої освіти міста.

На сьогодні на денній формі навчаються 138 студентів зазначеної категорії.

Кожен з них вже отримує адресну цільову допомогу у розмірі 1000 гривень у рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя, яка фінансується за рахунок  бюджету Запорізької міської територіальної громади.

Виплата здійснюється за списками, які надані закладами вищої освіти міста.