Щодо матеріальної підтримки мешканців м.Запоріжжя, житло яких було пошкоджено внаслідок ракетних обстрілів

01.05.2023

Щодо матеріальної підтримки мешканців м. Запоріжжя, житло яких було пошкоджено внаслідок ракетних обстрілів

У рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2023 рік надається одноразова матеріальна допомога особам, у яких пошкоджене житло внаслідок ракетних обстрілів.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 19.04.2023 до Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги особам, у яких пошкоджене житло внаслідок ракетних обстрілів, диверсій тощо, спричинених військовою агресією Російської Федерації внесено зміни для можливості отримання адресної матеріальної допомоги всіма категоріями осіб з інвалідністю, доповнено особами з інвалідністю з дитинства. Без змін отримувачами залишилися родини, які виховують дітей з інвалідністю; багатодітні родини; отримувачі житлових субсидій або пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Допомога надається за особистим зверненням громадян до Департаменту соціального захисту населення Запорізької міської ради, на підставі відповідних документів, без урахування доходів. Допомога надається одноразово, на житло, у розмірі 15000 грн.

На сьогодні матеріальну допомогу отримали 122 особи на суму 1 млн. 830 тис.грн.

Інформуємо про зміну місця прийому документів.

Прийом документів здійснюється відділом надання адресної допомоги управління місцевих соціальних програм Департаменту соціального захисту населення Запорізької міської ради за адресою: вул.Вячеслава Зайцева (стара назва вул.Лермонтова), буд.14, каб.15, тел.0950270015.