Робоча поїздка Пустоварова А.І.

23.10.2018

Робоча поїздка Пустоварова А.І.

Напередодні опалювального сезону заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоваров А.І. продовжує знайомитись з організацією роботи управлінь соціального захисту населення щодо прийому громадян з питань призначення житлових субсидій, впровадження сучасних технологій в роботу управлінь, обслуговування осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та з іншими напрямками роботи.

23.10.2018 відбулась робоча поїздка Пустоварова А.І.  в управління соціального захисту населення по Шевченківському району, де він був ознайомлений з організацією прийому громадян  в управлінні та з запровадженням нових напрацювань.

На зустрічі були презентовані програмні комплекси та напрацювання, які розроблені безпосередньо управлінням соціального захисту населення Запорізької міської по Шевченківському району:

– «Організація роботи по забезпеченню осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації».

Розроблено програмне забезпечення, яке дозволяє зменшити час по обслуговуванню осіб з інвалідністю, отримати інформацію про необхідні засоби реабілітації осіб з інвалідністю, на якому етапі розгляд його замовлення, тощо.  Крім того, всю інформацію особи з інвалідністю, батьки дітей з інвалідністю можуть отримати за допомогою електронних засобів спілкування.

– «Електронний реєстр внутрішньо переміщених осіб»

Це програмне забезпечення дає можливість прискорити час для оформлення  документів для призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним осібам, а також суттєво допомагає раціонально розподілити робочий час спеціалістам управління.