Соціальна підтримка громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

12.12.2018

Соціальна підтримка громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради у рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя щороку надає допомогу сім’ям, які втратили годувальника  внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На сьогоднішній день на обліку в управліннях соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах перебуває 185 таких сімей.

У 2018 році проведено дві виплати: у квітні – до дня Чорнобильської катастрофи та у листопаді – до дня  вшанування учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС. Загальна сума допомоги складає 1000 грн. на сім’ю.

Одна сім’я, яка має дитину з інвалідністю, захворювання якої пов’язане з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, отримала одноразову адресну цільову допомогу у квітні 2018 року у розмірі 1000 грн.

Крім цього, за поданням громадської організації, яка об’єднує чорнобильців міста, у квітні та листопаді надано матеріальну допомогу 100 її членам.

Соціальна підтримка жінок з інвалідністю та жінок, хворих на онкологію

(після мастектомії), у вигляді реабілітаційної допомоги

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради вже декілька років співпрацює з Запорізькою міською громадською організацією осіб з інвалідністю «Переможемо рак» по наданню реабілітаційної допомоги жінкам з інвалідністю та жінкам, хворим на онкологію (після мастектомії) на базі басейну «Спартак» Класичного приватного університету.

Згідно з міською комплексною програмою соціального захисту населення м.Запоріжжя у 2018 році за рахунок коштів бюджету міста на реабілітаційні послуги було виділено  54,4 тис. грн.

Протягом цього року на базі басейну «Спартак» Класичного приватного університету пройшли реабілітацію 67 жінок.

Реабілітаційні послуги, які складаються з 15 занять лікувальної гімнастики на воді,  поліпшують розвиток моторики рук жінок з інвалідністю та жінок, хворих на онкологію (після мастектомії), що позитивно впливає на стан здоров’я та загальне самопочуття.