Адресна соціальна допомога

07.10.2020

З початку року адресну соціальну допомогу отримали 12 тисяч запоріжців

У рамках реалізації завдання «Комплексні заходи по соціальному захисту населення» Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя, яка фінансується за кошти бюджету міста, здійснюється підтримка родин з дітьми, осіб з інвалідністю, ветеранів, учасників бойових дій антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, сімей загиблих військовослужбовців та інших.

Відповідно до цього завдання надається адресна цільова допомога певним категоріям громадян, адресна допомога за особистими зверненнями та здійснюються інші заходи з соціальної підтримки мешканців міста.

Протягом 9 місяців 2020 року управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради проведено виплати одноразової адресної цільової допомоги, які охоплюють категорію громадян в цілому. Таку адресну цільову допомогу отримали 4,5 тис. запоріжців, з числа родин з дітьми з інвалідністю, багатодітних родин, осіб з інвалідністю, ветеранів війни, сімей загиблих військовослужбовців та інші, на загальну суму 8,4 млн грн.

Надано матеріальну допомогу за особистими зверненнями мешканців міста до міського та районних управлінь соціального захисту населення 5,6 тис. громадянам. Сума витрат склала понад 9,2 млн.грн.

У зв’язку з карантином, спрямованим на запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, видано продуктові набори маломобільним одиноким особам, яким надається соціальна послуга догляду вдома і сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю та які відвідують відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), на що з бюджету міста було виділено 177,2 тис.грн.

Всього допомогу у цьому році отримали 12 тисяч мешканців міста, на що спрямовано з бюджету міста понад 18 млн.грн.