Житло дітям-сиротам

17.12.2020

Житло дітям-сиротам

Протягом 2020 року в місті Запоріжжя активно проводилась робота щодо забезпечення житлом за бюджетні кошти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Для того, щоб діти зазначених категорій не залишались сам на сам з проблемами, які можуть виникнути при пошуку та придбанні житла, управліннями соціального захисту населення Запорізької міської ради та Запорізьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2020 року забезпечено супровід таких дітей. Зокрема, проводилась робота щодо сприяння у пошуку житла, оформленні необхідних документів, в тому числі і поза межами міста Запоріжжя. Крім того, співробітники управлінь та Центру допомагали оперативно вирішувати складні та непередбачені питання, які виникали в процесі пошуку та купівлі житла (втрата документів, отримання довіреності, розлучення тощо).

В результаті проведеної роботи  на сьогодні 29 дітей вже реалізували своє право на отримання житла та придбали власні житлові приміщення, загальна вартість яких склала 15,8 млн.грн.