До дня вшанування учасників ліквідації наслідків ЧАЕС та учасники АТО отримують мат допомогу

14.04.2021

Соціальна підтримка громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради у рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя щороку надає допомогу сім’ям, які втратили годувальника  внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На сьогоднішній день на обліку в управліннях соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах перебуває 201 така сім’я.

У квітні 2021 року проводиться перша виплата у розмірі 500 грн. цим родинам до Дня Чорнобильської катастрофи.

Друга виплата запланована на листопад цього року до Дня  вшанування учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС.

Загальна сума допомоги складає 1000 грн. на сім’ю.

Одна сім’я, яка має дитину з інвалідністю, захворювання якої пов’язане з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, у квітні цього року отримає одноразову адресну цільову допомогу у розмірі 1000 грн.

            Крім цього, за поданням громадської організації, яка об’єднує чорнобильців міста, у квітні 50 її членів отримають матеріальну допомогу.

У Запоріжжі учасники АТО отримують матеріальну допомогу

У рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя, яка фінансується за кошти бюджету Запорізької міської територіальної громади, продовжується надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям – учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, які отримали статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни.

Розмір матеріальної допомоги складає 3000 гривень.

У квітні цього року управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради проведено виплату матеріальної допомоги 29 учасникам бойових дій в антитерористичній операції, операції Об’єднаних сил, які мають реєстрацію у місті Запоріжжі та стали на облік в управліннях соціального захисту населення міської ради по районах у березні поточного року.

З початку 2021 року зазначену допомогу отримали 95 осіб.