ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТСЯ

18.03.2022

Життя триває

Надано одноразову адресну цільову допомогу

У рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення, яка фінансується з бюджету Запорізької міської територіальної громади, передбачено низку заходів для підтримки сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю.

У березні адресну цільову допомогу отримають через АТ «Ощадбанк»:

217 дітей з інвалідністю, хворих на цукровий діабет, та дітей, хворих на цукровий діабет І типу (інсулінозалежний), яким не встановлено інвалідність,  у розмірі 1000 гривень;

338 дітей з інвалідністю з синдромом аутизм, у розмірі 1000 грн.

83 дитини з інвалідністю, хворих на онкологію, та дітей, хворих на онкологічні, онкогематологічні захворювання, яким не встановлено інвалідність, у розмірі 10 000 грн.

Всього з бюджету міста сім’ям зазначених категорій спрямовано 1млн.385 тис.грн.

Допомогу отримають особи з інвалідністю з порушенням зору І та ІІ групи

У рамках реалізації Міської комплексної програми соціального захисту населення Запоріжжя адресну цільову допомогу отримують особи з інвалідністю з порушенням зору І та ІІ групи.

Вказаний вид допомоги надається на підставі списків управлінь соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах та Запорізької обласної організації Українського товариства сліпих.

Розмір допомоги складає 1000 гривень.

У березні цього року адресну цільову допомогу грошовими поштовими переказами отримають 688 осіб з інвалідністю з порушенням зору І та ІІ групи.